Tomcio - 2009-04-09 15:35:04

Nie masz pomyslów na tuning, nie chcesz wydawać za dużo kasy? Lubisz majsterkowac? Dzisiaj przedstawiamy Wam jak zrobić blachę ryflowan± w skuterze. Czego potrzebujemy potrzebujemy? – Blacha ryflowana, pilnik,  kawałek kartonu, marker i szlifierka b±dĽ inne urz±dzenie do cięcia blachy.


Krok 1: Bierzemy większy kawałek blachy ryflowanej.Krok 2: Wytnij kawałek kartonu na wymiar Twojej podłogi (dokładnie i powoli), gdzie będziesz chciał zamontować ryfle.Krok 3: Połóż karton na blasze, lub w naszym  gumę. Obrysuj dokładnie, najlepiej jakim¶ markerem. Rysujemy po drugiej stronie blachy.

 

Krok 4: Przy pomocy szlifierki lub innego urz±dzenia, wytnij blachę. Tnij po zewnętrznej stronie obrysowania !!!!!!!!!!Krok 5: Przymierz i zobacz jak pasuje. W razie czego popraw cięcia. Następnie oszlifuj krawędzie, co by nie były ostre. Polecamy pilnik.Krok 6:  Montaż. Można użyć nitów, ale można zarówno przymocować na klei, lub wkręty wg. uznania. Podłoga nie zawsze jest prosta, więc czasami będzie trzeba blachę podgi±ć lub zagi±ć gdzie¶, toteż nie polecamy używać do tego grubych egzemplarzy. Jak dobrze już wszystko będzie dopasowane, można zabrać się za montaż końcowy.


Przykładowe zdjęcia:
http://img208.imageshack.us/img208/953/1002904jq9.jpg
http://images40.fotosik.pl/70/d0a9d64d34bf96fcmed.jpg

www.wydarzeniakolobrzeg.pun.pl król lew 4 czy rak musi wyjsc na lad kod do top eleven czy reita z the gazette ma dziewczynę